Nowy sezon czas zacząć!

W końcu nadeszła upragniona wiosna, czas więc rozpoczynać kolejne działania mające na celu pomoc naszej przyrodzie. Nietoperze, które w zabezpieczonych dzięki działaniom naszego Towarzystwa podziemiach spędziły bezpiecznie zimę już je opuszczają. Teraz nasza uwaga skierowana jest na bociany, które muszą nadrobić stracony czas. Gniazdo koło naszego Centrum w Trzcinnicy, w dolinie Łachy  już jest zajęte, a para bocianów poprawia je przygotowując się do złożenia jaj. Równocześnie informujemy, że w wszelkich sprawach związanych z bocianami można się z nami kontaktować dzwoniąc pod specjalny numer telefonu 0801bocian. Infolinia uruchomiona została dzięki wsparciu Grupy ENERGA – Partnera Punktu Informacyjnego 0801bocian

 

Te i inne działania potrzebują wsparcia  członków Towarzystwa, zarówno w sposób bezpośredni jak i pośredni – w postaci członkostwa oraz opłacania składek. Chcemy więc podziękować za dotychczasowe poparcie i przypomnieć o opłacaniu składki członkowskiej za 2013 rok.

 

Wysokość składek nie uległa zmianie i roczna składka normalna (osoby pracujące) wynosi - 20 zł, składka ulgowa (uczniowie, studenci, emeryci, renciści) - 10 zł, składka rodzinna (dla rodzin mieszkających razem) - 30 zł. Składkę należy wpłacić na konto Towarzystwa:

 

PTPP "pro Natura"
ul. Podwale 75
PL 50-449 Wrocław
Konto Bankowe: KB S.A. 94-1500 1155-1217 9004 4204 0000


Park Narodowy
"Stawy Milickie"

Park Narodowy "Stawy Milickie"
www.przyrodnicze.pl

Fundacja Ashoka