PTTP "pro Natura" w sieci ;)

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Nie jest ona jeszcze w całości gotowa, dlatego też na poszczególnych podstronach pojawia się komunikat „Przepraszamy. Strona znajduje się w budowie.” Cały czas jednak pracujemy nad zawartością, która będzie tu umieszczana.

Na stronie tej znajdują się lub znajdą ciekawe informacje dotyczące historii PTPP „pro Natura”, działalności naszego Towarzystwa, projektów przez nas prowadzonych. Poza tym można tu przeczytać kilka zdań o społecznych rezerwatach, a w przyszłości planujemy zamieścić praktyczne informacje i porady dotyczące ochrony ciekawych przyrodniczo miejsc.

Zapraszamy również do przeglądnięcia i skorzystania z oferty naszych wydawnictw, gdzie z pewnością znajdzie się coś ciekawego dla zainteresowanych przyrodą.

W celu uatrakcyjnienia witryny PTPP „pro Natura” zamieszczamy galerie zdjęć, gdzie będą pojawiać się zdjęcia przedstawiające nie tylko faunę i florę, ale również fotografie z organizowanych przez nasze Towarzystwo imprez i działań.

  Serdecznie zapraszamy!

Park Narodowy
"Stawy Milickie"

Park Narodowy "Stawy Milickie"
www.przyrodnicze.pl

Fundacja Ashoka